Budynki jednorodzinne

Od zawsze marzyli Państwo o własnych czterech kątach, ale nie o mieszkaniu w bloku, tylko w swoim domu? Pomożemy to zrealizować. Oferujemy Państwu liczne, różnorodne i atrakcyjne projekty domów jednorodzinnych. Przelejemy na papier Państwa wizje oraz pomysły, a także stworzymy projekt miejsca, w którym aż chce się przebywać.

Dom jednorodzinny jest coraz częściej wybieranym w Polsce rozwiązaniem. To komfort własnej przestrzeni i ogrodu oraz spokój i poczucie indywidualności. Nie sztuką jest zbudować dom, istotne jest, by wszystko wcześniej dokładnie rozplanować, żeby później przez długie lata móc cieszyć się wygodnym oraz przytulnym miejscem rodzinnym. Dobry projekt jest „fundamentem” dla Państwa domu. Proponujemy wspólne połączenie sił – Państwa pomysł, nasze doświadczenie w projektowaniu, a dla osób mniej zdecydowanych – dysponujemy również sporą ilością gotowych projektów domów rodzinnych, które mogą być rozwiązaniem lub inspiracją do dalszych działań.

Możemy zaprojektować dla Państwa dom jedno lub kilku piętrowy – z garażem, strychem, piwnicą, kominkiem lub z czym tylko Klient sobie zamarzy. Dodatkowo jesteśmy w stanie przyszykować aranżację wnętrz, zaprojektować ogród czy plac zabaw dla dzieci. Podejmujemy się także projektów całych osiedli domków jednorodzinnych.

Przykładowe projekty i plany domków jednorodzinnych dostępne są na naszej stronie internetowej. Jeśli mają Państwo pytania w tej kwestii bądź chcą zobaczyć inne wizualizacje, albo zmienić z nami swój własny, gotowy już projekt – zapraszamy do kontaktu ze Studiem Architektonicznym Amm!