Projekty koncepcyjne

Planując budowę domu lub własnej inwestycji potrzebne będą Państwu liczne projekty. Pierwszym z nich jest właśnie projekt koncepcyjny – potocznie zwany projektem wstępnym, początkowym. W skład niego wchodzą podstawowe rysunki architektoniczne. Ma to na celu pokazać ogólny, główny zarys, wizję budynku lub przedsięwzięcia, aby otrzymać niezbędną akceptację inwestora i móc dalej wdrążać się w plany architektoniczne.

Następne projekty, które również oferujemy Państwu w ramach usług naszego studia architektonicznego, to projekt budowlany (skupiający się na aspektach technicznych, uwzględniający materiały oraz sposób konstrukcji), projekt przetargowy (głównie dla większych firm) i ostateczny – projekt wykonawczy (po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń na budowę).

Projekt koncepcyjny polecamy także osobom, które mają wizję własnej budowli, ale potrzebują jednak architektonicznego naprowadzenia i fachowego urzeczywistnienia swoich pomysłów. W kwestii wystroju wnętrz – projekt koncepcyjny jest dla Klienta formą pierwotnej, zobrazowanej wizji wnętrza.

Prezentujemy tutaj Państwu nietypowy, ale niezwykle interesujący projekt tego typu – plan przystani w Augustowie.