Wnętrza

Nasze biuro projektowe w Białymstoku zajmuje się nie tylko projektowaniem budynków w stanie surowym oraz organizowaniem ich elewacji, ale także projektujemy wnętrza domów. Wykonujemy projekty remontów, aranżacje wnętrz, mieszkań, robimy wizualizacje pokoi i pomieszczeń.

Pomożemy Państwu przekształcić Wasze mieszkanie w miejsce niezwykle klimatyczne, komfortowe oraz funkcjonalne. Wnętrza domu zaprojektujemy i dostosujemy do potrzeb jego mieszkańców – rozplanujemy, rozrysujemy i podamy Państwu gotowe rozwiązanie jak m. in. rozmieścić ściany działowe, zaaranżować poddasze, jak przystosować pokój dla osoby niepełnosprawnej czy urządzić dziecięcy pokój. Doradzimy odpowiednie ułożenie mebli oraz dobór dodatków, żeby optycznie zwiększyć nawet niewielkie pomieszczenie. Zamiast ciągłych, męczących remontów i przemeblowań – wykonamy wizualizację, by mogli Państwo bezinwazyjne, bezproblemowo i nie wydając zbędnie pieniędzy, zobaczyć różne nowe wersje Waszego mieszkania i wybrać odpowiedni dla siebie, właściwy wariant.

Zajmujemy się także projektami wnętrz firm, biur, restauracji, klubów czy innych lokali gastronomicznych lub handlowych. Uwzględniając Państwa sugestie stworzymy niepowtarzalne miejsca, które przyciągnie do siebie Klientów. Dbamy o każdy detal wystroju, nawet najdrobniejszy szczegół.

Oceniamy fachowym okiem Państwa pomysły i staramy się podsunąć najkorzystniejsze rozwiązanie. Jesteśmy na bieżąco w panujących trendach wystrojów wnętrz. Każde wnętrze przez nas stworzone jest niepowtarzalne i dostosowane do indywidualnych zapotrzebowań, stylu życia i charakteru Klienta. Stawiamy na estetykę, funkcjonalność, komfort mieszkania oraz przyjemność przebywania w takim odnowionym, odmienionym pomieszczeniu.